طراحی دکوراسیون داخلی اداری

گروه مهندسی فرلی دیزاین یک مجموعه خصوصی طراحی دکوراسیون داخلی اداری است که به عنوان یک شرکت مستقل از سال 1381 فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در زمینه ارائه خدمات طراحی دکوراسیون داخلی اداری و مشاوره در زمینه دکوراسیون داخلی و چیدمان اداری با اتکا به مجوز‌ها و گواهینا‌مه‌های رسمی خود فعالیت می نماید. هدف اصلی این مجموعه طراحی دکوراسیون داخلی اداری است که عبارتند از:

  • نورپردازی دکوراسیون اداری
  • رنگ بندی درست دکوراسیون داخلی اداری
  • دکوراسیون اداری اتاق مدیریت
  • چیدمان و پلان اتاق مدیریت

گروه فرلی برند تخصصی در زمینه طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی اداری با سبک های مختلف و منحصر به فرد می‌باشد. گروه فرلی با 21 سال سابقه فعالیت در صنعت طراحی و اجرا دکوراسیون، توانسته با بهره گیری از خلاقیت و تجربه مهندسین خود موجب ایجاد تحولی مثبت و نوین در صنعت طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی اداری شود.

  • انتخاب مبلمان در دکوراسیون اداری
  • نصب آیینه ها در دکوراسیون اداری
  • ساخت و قرار دادن تقسیم کننده به جای دیوار
  • اجرا فضای سبز در دکوراسیون داخلی اداری

اجرا دکوراسیون داخلی اداری

طراحی دکوراسیون داخلی تجاری

گروه فرلی دیزاین در سال 1381 به صورت سهامی خاص تاسیس شده است که با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی تجاری اکنون جزو شرکت های برتر صنعت طراحی دکوراسیون داخلی تجاری محسوب می‌شود. مدیران این شرکت همیشه سعی داشته اند که با فعالیت و تلاش زیاد در گسترش و تعالی طراحی های زیبا و منحصر به فرد کشور کوشا باشند و همیشه پیش به سوی تکنولوژی های جدید ساختمانی قدم بردارند. این شرکت از تمام روش های اصولی برای زیباتر شدن و به روزترین طراحی‌ها استفاده می‌کند تا بتواند فضای تجاری جذاب و شیکی را برای مردم عزیز به ارمغان بیاورد و توانسته تا به حال با شرکت های معتبر مانند ال‌جی، پاکنام، فروشگاهای زنجیره‌ای ویوان و برندهای دیگر در زمینه‌های مختلف همکاری داشته باشد.

گروه فرلی دیزاین ارائه دهنده طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی تجاری در سراسر ایران است. ما با تمرکز بر سه اصل قابل اعتماد بودن، منحصر به فرد بودن و خدمات مشری در کنار شما خواهیم بود. اجرا دکوراسیون تجاری کاملا باید با نوع شغل تطابق داشته باشد و تمامی المان‌های بکار رفته در آن نشانه نوع فعالیت باشد. استفاده از رنگ هایی با ترکیب مناسب، می تواند بسیار به این امر کمک کند.

اجرا دکوراسیون داخلی تجاری

مشاوره رایگان

در گروه فرلی کوشش شده است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه‌های فعالیت و همچنین خدماتی که ما ارائه می‌کنیم را در اختیار مشتریان قرار بدهیم تا با ارتباطی سازنده از نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما کارفرمایان عزیز استفاده و انتظارات مشتریان خود را تامین کرده و برای بهبود وضعیت موجود، گا‌م‌های بلندتری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد.
[ وبلاگ ما ]

آخرین مقالات ما را بخوانید