درباره ما

طراحی داخلی هنر زیبا سازی محیط ساختمانی است. از طرفی در این هنرمندی به خلق فضاهای مفید و کاربردی و همچنین چیدمان فضا با در نظر داشتن اهداف کاربری ساختمان می پردازیم. در معماری داخلی قرار است ساختمان های خشک و بی روح را به فضاهایی پویا و جذاب و البته هدفمند تبدیل کنیم. در فرلی دیزاین به تمام این ویژگی‌ها پرداخته خواهد شد. فرلی دیزاین از زیرمجموعه‌های توسعه مهندسی نیکان است که با هدف خدمات تخصصی در زمینه طراحی داخلی فعالیت می‌کند. خدمات فرلی دیزاین شامل طراحی داخلی مسکونی، طراحی دکوراسیون اداری و تجاری، طراحی فضاهای فروشگاهی، دکوراسیون ویلایی و دیگر خدمات مربوطه است.
مجموعه توسعه مهندسی نیکان فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1381 برای ارائه خدمات معماری و طراحی دکوراسیون فضاهای خانگی، اداری، خدماتی آغاز کرده ‌است. فعالیت‌های این مجموعه شامل تمامی خدمات تخصصی معماری انواع بناهای شهری، صنعتی و البته ویلایی می‌شود. اهمیت طراحی داخلی در گروه توسعه مهندسی نیکان آنچنان بوده ‌است که برای ارائه خدمات تخصصی این حوزه تیم جداگانه‌ای از متخصصین آن را تشکیل داده است. فرلی دیزاین گروه تخصصی طراحی و دکوراسیون داخلی اداری تجاری است که در امتداد فعالیت‌های حرفه‌ای نیکان با تمرکز در زمینه معماری داخلی در سبک‌های متفاوت برای فضاهای متفاوت فعالیت می‌کند.

شرح فعالیت های گروه توسعه مهندسی نیکان

مجموعه نیکان در بیش از 21 سال فعالیت حرفه ای خود با تشکیل تیم های کارآمد و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 به ارائه خدمات مشاوره، طراحی، نظارت و اجرا در پروژه های ساختمانی و صنعتی پرداخته است.در خلال این سال ها افتخار همکاری با ۱۵۰ کارفرما در بیش از ۲۰۰ پروژه خود موید تجارب ارزنده این مجموعه می باشد.اینک توسعه مهندسی نیکان با بهره گیری از تجارب گذشته و تکیه بر اکیپ های اجرایی و مهندسین مجرب خویش به سوی بازارهای جدید گام بر می دارد، سلسله شرکت‌ها و برندهایی که زیرنظر گروه توسعه مهندسی نیکان فعالیت می‌کنند به شرح ذیل است:

تیم فرلی دیزاین
هلدینگ توسعه مهندسی نیکان
رضایت-مشتری-فرلی-دیزاین

ارزش های اصلی شرکت

ما به طور مداوم در حال رشد، یادگیری و پیشرفت هستیم و شرکای ما به طور مداوم در حال افزایش هستند. 200 پروژه تعداد قابل توجهی است.

طرح داخلی
مدل سازی سه بعدی
برنامه ریزی دو بعدی

شرح خدمات فرلی دیزاین

معماری داخلی آیینه‌ای تمام‌نما از سلایق، اهداف، خواسته‌ها و هنر شما در فضاسازی است. برای بهره‌مندی هر چه زیباتر و پویاتر از ساختمان، معماری داخلی را جدی بگیرید. فرلی دیزاین با نگاهی تخصصی در حوزه معماری داخلی و دکوراسیون داخلی محیط‌های اداری و تجاری فعالیت می‌کند. برای هر نوع فضاسازی و دکوراسیون ساختمان‌های مسکونی، اداری و حتی تجاری و فروشگاهی می‌توانید از خدمات تخصصی فرلی دیزاین استفاده کنید.

1 ) طراحی و اجرای دکوراسیون فروشگاهی

دکوراسیون فروشگاهی سبک طراحی براساس خدمات مناسب مشتریان و نمایش هر چه بهتر و زیباتر محصولات است. در دکوراسیون فروشگاهی به تعامل مفید و ساده مشتریان با فضای فروشگاه پرداخته می‌شود. به شکلی که محصولات فروشگاه هر چه برجسته‌تر، زیباتر و جذاب‌تر برای مشتریان به نمایش درآمده و در انتخاب سریع و دقیق آنها تأثیرگذار باشد. همچنین با هنر دکوراسیون فروشگاهی می‌توانیم به میزبانی بهتر مشتریان در فضای فروشگاه و گردش مفید آنها در تماشای محصولات بپردازیم تا در نهایت به خرید مناسب و رضایت بیشتر آنها منوط شود و حجم فروش بهتر و بالاتری را تجربه کنیم.

2 ) طراحی و اجرای معماری داخلی اداری و تجاری

طراحی اداری سبک تخصصی از معماری داخلی برای ایجاد محیطی پویا و کارآمد است. در طراحی و اجرای معماری داخلی پروژه‌های اداری و تجاری به تعامل مناسب و مفید کارمندان با سبک کار اداره پرداخته می‌شود. این طراحی براساس نوع فعالیت‌های سازمان انجام می‌شود. همچنین ایجاد اتوماسیون اداری کارآمد، خلق فضاهای مفید و بهره‌برداری کامل از محیط اداری و راهنمایی مناسب مراجعین نیز از جمله اهداف معماری پروژه‌های اداری است. طراحی اداری و طراحی تجاری باعث افزایش بازدهی کارمندان و تعامل سازنده مدیران با آنها خواهد شد. از طرفی در جذب و رضایت بیشتر مراجعین تأثیرگذار است و باعث توسعه فعالیت‌های تخصصی و تجاری می‌شود.

3 ) طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری و تجاری

محیط اداری باید فضایی زیبا، کارآمد، خلاقانه و پویا باشد. این فضا باید در نشاط کارمندان و رضایت مراجعین تأثیرگذار باشد. در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری و تجاری به تحقق کامل این اهداف پرداخته می‌شود. طراحی دکوراسیون داخلی اداری و تجاری روش هنرمندانه از جانمایی ملزومات اداری و فضاسازی های مفید و کار محور است. در این سبک دکوراسیون داخلی قرار است محیط اداری را از انجام کارهای روتین و تکراری به فضایی پویا و تعامل محور برسانیم. به شکلی که باعث انرژی بیشتر کارمندان، راهنمایی بهتر مراجعین و انجام مفیدتر و سریع‌تر کارها شود.

4 ) طراحی وساخت مبلمان اداری و تجاری

فضاهای اداری با چیدمان میز مبلمان اداری شکل می‌گیرند. نگاه شما در انتخاب و طراحی مبلمان اداری در توسعه فعالیت‌های اداری تأثیرگذار است. ممکن است برای این منظور ایده‌هایی جذاب و متفاوت در نظر داشته باشید. ما در فرلی دیزایت برای تحقق ایده‌های خلاقانه شما و طراحی و ساخت مبلمان اداری برنامه داریم. شما می‌توانید خدمات طراحی مبلمان اداری را با کارشناسان فرلی دیزاین از ایده تا واقعیت تجربه کنید.

5 ) طراحی، ساخت و تجهیزسالن همایش و کنفرانس و آمفی تئاتر

سالن‌های همایش و یا اتاق‌های کنفرانس از بخش‌های کلیدی فضاهای اداری و ساختمانی هستند. در این فضا باید برای تعامل مفید تعداد زیادی افراد برنامه داشته باشید. چیدمان مبلمان سالن‌های همایش، کنفرانس و حتی آمفی‌تئاتر باید برای حضور ساده، مفید و تأثیرگذار تعداد زیاد افراد طراحی ‌شده باشد. همچنین از امکانات مناسب صوتی، تصویری، نورپردازی و غیره برخوردار باشد. طراحی فضاهای آکوستیک تا خلق محیطی تحت کنترل برای میزبانی از میهمانان همایش و… از دیگر الزامات چنین فضاهایی است. در فرلی به طراحی سه‌بعدی سالن‌های همایش و کنفرانس در کنار پرداختن به تمام جزئیات از طراحی تأسیسات و آکوستیک سازی این فضاها پرداخته می‌شود.

آنچه مشتریان فرلی دیزاین می گویند

نزدیک به 2 ساله که تیم فرلی دیزاین در بالا پایینی‌های مسیر کنارمون هست. طوری که نیاز به استخدام هیچ مشاور و پیمانکار رو حس نکردیم.
شرکت ویوان
مشتری شرکت
تیم فرلی دیزاین با بهبود زیر ساخت دکوراسیون و طراحی مجدد ساختمان اداری باعث بهره وری بالاتر کارمندان شد. تیمی متعهد و کاردان که ارزش ایده رو خوب میفهمه.
شرکت آریا صنعت
مشتری شرکت
طراحی قبلی ما پر از ایراد بود. تیم فرلی دیزاین با طراحی و اجرا مجدد و تحویل یک محیط اداری جذاب و کارآمد باعث شد تجربه بد قبلی فراموش بشه.
شرکت پاکنام
مشتری شرکت