شرکت طراحی غرفه های فروشگاه

طراحی غرفه برای نمایشگاه ها، مغازه ها و رویدادها تخصص ماست. ظاهر غرفه ها در نمایشگاه ها و مراکز تجاری، اغلب اولین برداشت مشتری بالقوه از شرکت است. ارتباطات گرافیکی در این غرفه ها باید کاملاً با اهداف شرکت هماهنگ باشد و تصویر سازمانی آن را منعکس کند. در اینجا در گروه فرلی دیزاین، ما غرفه‌هایی را طراحی می‌کنیم که جزئیات را با دفت بررسی می‌کنیم تا غرفه‌های خلاقانه و در عین حال کاربردی ایجاد کنیم که متناسب با نیازهای مشتری، شرکت و فضای موجود باشد.

خدمات-ساخت-غرفه-فروشگاهی
خدمات-ساخت-غرفه-نمایشگاهی

خدمات ساخت غرفه نمایشگاهی

به عنوان یک شرکت غرفه سازی پیشرو، می دانیم که هر برندی متفاوت و منحصر به فرد است و شما نیز متفاوت هستید. بنابراین، تنها ساخت سفارشی می‌تواند به ساخت غرفه‌ای درخور برند شما کمک کند که فضای شما را اندازه می‌گیرد و تمام مشخصات دقیق برند شما را برآورده می‌کند.

مهم نیست که چه چیزی دوست دارید و برای طراحی غرفه خود تصمیم می گیرید، ما اینجا هستیم تا آن را برای شما طراحی و تولید کنیم. ما آماده ارائه بهترین راه حل ها به همه مشتریان خود هستیم. متریال، رنگ، تم یا طرح خود را برای غرفه سفارشی انتخاب کنید و ما آن را به یک واقعیت دلپذیر و کامل تبدیل خواهیم کرد.

ما برای ساخت غرفه فقط از مرغوب ترین چوب، فلز، پارچه و سایر مواد استفاده می‌کنیم. نتیجه ساختارهای محکمی است که نفس‌گیر به نظر می‌رسند و حتی در صورت استفاده مکرر می‌توانند در برابر سختی‌ها مقاومت کنند. در ادامه به مراحل طراحی و ساخت غرفه در گروه فرلی دیزاین می‌پردازیم.

مراحل طراحی، ساخت و مونتاژ غرفه

هر غرفه خوب با یک پروژه خوب شروع می شود. ایده‌های خوب بیشترین استفاده را از بودجه موجود برای ارائه خلاقانه طرح‌های پیشنهادی جذاب و به یاد ماندنی می کنند.

1) توجیهی

مشتری تمام اطلاعات مورد نیاز برای پروژه طراحی غرفه خوب را ارائه می دهد که شامل اطلاعات مربوط به شرکت و محصول، جزئیات نمایشگاه یا فروشگاه، مخاطبان هدف، فضای موجود، تاریخ‌ها و بودجه تقریبی است.

2) طرح پیشنهادی

مطابقت با استراتژی شرکت و اهداف بازاریابی. پیشنهادهایی در مورد توزیع فضاها، عناصر دکوراسیون و تبلیغات، مصالح ساختمانی برای غرفه، اجاره مبلمان یا ساخت و ساز و هر چیز دیگری ارائه می دهد.

3) ارائه

سپس با مشتری جلسه ای برای ارائه پیشنهاد و تصمیم گیری در مورد همه جزئیات طرح داریم. این زمان برای بحث در مورد جوانب مثبت و منفی است تا جایگزینی پیدا کنید و در صورت نیاز عناصر را اصلاح کنید.

4) تایید پروژه

پس از اعمال تغییرات و انطباق طراحی غرفه با نیاز شرکت، مراحل ساخت غرفه را با یک برنامه زمانبندی دقیق به منظور رعایت مهلت مقرر و ارائه کیفیت مورد نیاز آغاز می کنیم.

5) مونتاژ و تحویل

در آخر نوبت به مونتاژ عناصر پروژه و هر گونه خدمات اضافی دیگر هستیم که به مشتری اجازه می دهد تا روی افتتاح غرفه در روز اول نمایشگاه تمرکز کند و بقیه را به ما بسپارد.

چرا شرکت طراحی غرفه نمایشگاه فرلی دیزاین ؟

در بازاری که پر از شرکت غرفه سازی نمایشگاهی یکسان است، ما در غرفه سازی فروشگاهی و تجاری برنامه داریم که متمایز باشیم! ماموریت ما همیشه بیش از ارائه خدمات غرفه نمایشگاهی به مشتری خود بوده است. از این رو، با رعایت همین نکته، ما راه خود را برای ایجاد تفاوت ایجاد کرده‌ایم. این چیزی است که باید بدانید!

طراحی-غرفه-های-فروشگاهی

ارائه خدمات تخصصی ساخت غرفه

FurliDesign قصد دارد به غرفه داران در سراسر ایران در میزبانی از نمایشگاه های موفق کمک کند. از زمان آغاز به کار، ما تلاش‌های فوق‌العاده‌ای در قاب‌بندی غرفه‌های با کیفیت برتر با کمک دانش و تخصص مهندسین صنعت نمایشگاه‌های تجاری ماهر خود انجام داده‌ایم. ما به همکاری و ایجاد غرفه های نمایشگاهی تاثیرگذار و در عین حال جذاب در تهران و سراسر ایران می‌بالیم که ارزش برند مشتری ما را منعکس می کند و در عین حال به آنها در دستیابی به اهداف تجاری خود کمک می کنیم.

مشاوره رایگان
ما در گروه فرلی دیزاین هر آنچه را که برای توسعه پروژه های غرفه فروشگاهی، دفاتر، فضاهای شرکتی و تجاری خود نیاز دارید، ارائه می دهیم. ما طراحی غرفه، دکوراسیون غرفه و طرح های فنی را برای انجام موفقیت آمیز کار طراحی داخلی یا اصلاحات جامع به شما پیشنهاد می کنیم. نمی دانید از کجا شروع کنید؟ با ما تماس بگیرید و ما یک طرح موثر برای ایجاد غرفه ای پیشنهاد می کنیم که باعث درخشش برند شما شود.
[ نمونه کار ما ]

پروژه های ما را معرفی کنید

بنر شرکت پاکنام
طراحی داخلی ساختمان اداری برای افزایش بهره‌وری شرکت پاکنام
چیدمان مبلمان اداری آریا صنعت-فرلی
طراحی و ساخت ساختمان اداری – شرکت آریا صنعت
بنر دکوراسیون داخلی مدرن اداری ساختمان توان سرما
دکوراسیون داخلی مدرن اداری ساختمان توان سرما
بنر شرکت پارس نماد
پارتیشن بندی مقرون به صرفه شرکت پارس نماد