شرکت طراحی دکوراسیون مسکونی

جستجوی شما برای بهترین شرکت طراحی دکوراسیون داخلی مسکونی در ایران، در اینجا به پایان می‌رسد!
Furlidesign از نظر کارایی و اثربخشی برترین شرکت طراحی دکوراسیون مسکونی است. هنگام تکمیل پروژه های دکوراسیون داخلی مسکونی، ما در بین لیست شرکت های طراحی داخلی در ایران بهترین هستیم.

فرلی دیزاین یک شرکت طراحی داخلی مسکونی با خدمات کامل است که خدمات طراحی داخلی لوکس و دکوراسیون منزل را ارائه می دهد. خدمات ما شامل طراحی داخلی، دکوراسیون و چیدمان برای واحدهای مسکونی است.

تیم ما متشکل از طراحان داخلی و دکوراتورهای محترم که برای تبدیل فضاهای معمولی به محیط‌هایی فوق جذاب شهرت کسب کرده‌ایم. بر اساس سال‌ها تجربه محلی و بین‌المللی، ما فرآیندی را ایجاد کرده‌ایم که به مشتریان خود در طراحی خانه‌ها و دکوراسیون منازل مسکونی تجربه‌ای بی‌نظیر ارائه دهیم.

فرلی دیزاین دکوراسیون مسکونی
دکوراسیون داخلی منزل مسکونی فرلی دیزاین

تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید زندگی کنید

این قسمت مشکل است و هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد. دکوراسیون مسکونی اتاق‌ها می‌توانند سنتی یا مدرن، رسمی یا آرام و از نظر بصری گرم یا خنک باشند. طراحان بزرگ می‌گویند:

“در حد توان خود، باید سعی کنید تشخیص دهید که دوست دارید در یک فضای معین چگونه زندگی کنید؟”

“چه کاری انجام خواهی داد؟ چند نفر اونجا زندگی می کنند؟ بچه‌ها حضور دارند؟ جاه طلبی‌های شما برای اینکه چگونه دوست دارید زندگی کنید چیست؟”

به عنوان مثال، دکوراسیون مسکونی برای کسی که به طور منظم مهمانی‌های شام بزرگ برگزار می‌کند، باید با طراحی داخلی مسکونی شخصی که هر شب در رستوران غذا می خورد متفاوت باشد. فردی که در منزل کار می‌کند باید اتاق نشیمن متفاوتی نسبت به فردی که فقط رویای تماشای فیلم در مقابل تلویزیون را دارد، داشته باشد.

فرآیند طراحی دکوراسیون داخلی مسکونی

خانه شما نماینگر شخصیت و فرهنگ شماست. از همان اولین تماس سعی می کنیم شما و انتظارات شما را از یک فضای زندگی درک کنیم. طراحان ما برای یافتن تعادل مناسب بین زیبایی شناسی و عملکرد بهینه با شما همکاری می کنند، در حالی که مدیر پروژه ما تضمین می کند که اهداف بودجه، زمان و کیفیت برآورده می شوند.

1) درک آنچه شما نیاز دارید

گروه فرلی دیزاین برای درک نیازها و ترجیحات شما از نظر عملکرد و زیبایی شناختی، با شما جلسات متعدد می‌گذرانند.

2) طرح پیشنهادی

طراحان ما روی یک طراحی داخلی مسکونی منحصر به فرد کار خواهند کرد و پتانسیل خانه شما را به صورت3 بعدی نمایش می‌دهند.

3) بهینه سازی هزینه و برنامه ریزی

ما به شما کمک می کنیم تا قبل از ترسیم نقشه پروژه، تصمیمات کلیدی طراحی داخلی متناسب با بودجه خود را اتخاذ کنید.

4) مونتاژ و تحویل

حال نوبت به انجام هر گونه خدمات اضافی دیگر هستیم و پس از اتمام کار، کلیدهای خانه جدید شما را تحویل می‌دهیم.

چرا شرکت دکوراسیون داخلی مسکونی فرلی دیزاین ؟

استخدام یک طراح داخلی مسکونی برای دکوراسیون منزل، انتخابی عاقلانه و معقول است. وقتی به این فکر می کنید که تمام خدمات آنها شامل چه مواردی می‌شود. در زیر مزایای همکاری با گروه فرلی دیزاین برای شما آورده شده است.

رضایت-مشتری-فرلی-دیزاین

رضایت مشتری

مشتریان فرلی دیزاین برای ما همه چیز هستند، رضایت آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اطمینان از رضایت مشتریان در مورد کیفیت کار و مواد مورد استفاده، تکمیل به موقع پروژه ها در حد بودجه تعیین شده، هیچ مشکلی باقی نمی گذاریم. این چیزی است که ما را از سایر شرکت های دکوراسیون داخلی مسکونی در ایران متمایز می‌کند.

کار ما بازتابی از سبک زندگی مشتریانمان است. لوکس، نفیس، خیره کننده، ظریف، درخشان، صفت‌های مرتبط با پروژه‌های ما هستند. شما نمی توانید کمتر از آن انتظار داشته باشید و ما تا زمانی که انتظارات شما را برآورده نکنیم، چه یک طراحی داخلی مسکونی کامل یا دکوراسیون مسکونی، به چیزی کمتر از آن راضی نخواهیم شد.

 

مشاوره رایگان
نقل مکان به یک خانه جدید می تواند یکی از لذت های بزرگ زندگی باشد، اما همچنین می تواند زمان ناخوشایندی نیز باشد، به خصوص در مورد دکوراسیون مسکونی. اگر این کار را به خوبی انجام دهید، در نهایت خانه ای راحت و شاد خواهید داشت. همچنین اگر این کار را ضعیف انجام دهید و در نهایت با انبوهی از مبلمان، پارچه ها و رنگ های رنگی مواجه خواهید شد که هرگز به یک کل دلپذیر تبدیل نمی‌شوند. با کمی برنامه ریزی و با پیروی از طراحان داخلی مسکونی فرلی دیزاین شانس موفقیت بسیار بیشتری خواهید داشت.
[ نمونه کار ما ]

پروژه های ما را معرفی کنید

بنر شرکت پاکنام
طراحی داخلی ساختمان اداری برای افزایش بهره‌وری شرکت پاکنام
چیدمان مبلمان اداری آریا صنعت-فرلی
طراحی و ساخت ساختمان اداری – شرکت آریا صنعت
بنر دکوراسیون داخلی مدرن اداری ساختمان توان سرما
دکوراسیون داخلی مدرن اداری ساختمان توان سرما
بنر شرکت پارس نماد
پارتیشن بندی مقرون به صرفه شرکت پارس نماد