شرکت طراحی معماری داخلی اداری

خدمات طراحی داخلی معماری اداری در حال تغییر روش هستند. امروزه، داشتن یک محل کار از نظر زیبایی شناختی مطمئناً می تواند تأثیر زیادی بر تعدادی از عوامل از تمرکز گرفته تا کار تیمی و همچنین بهره وری داشته باشد. و ما شاهد موجی از ایده های نوآورانه، متفکرانه و پایدار برای طراحی داخلی اداری از طراحان برتر گروه فرلی دیزاین هستیم. بنابراین ما انتخاب های برتر خود را برای بهترین خدمات طراحی داخلی اداری که امروز در دسترس است جمع آوری کرده ایم!

شرکت طراحی معماری داخلی اداری
نکات طراحی معماری داخلی اداری

قبل از انتخاب طراح داخلی دفتر چه نکاتی را باید بدانید

چند اطلاعات مهم وجود دارد که به شما کمک می کند تا خدمات طراحی داخلی اداری مناسب برای پروژه خود را انتخاب کنید. بنابراین قبل از شروع، مطمئن شوید که موارد زیر را می دانید:

 • بودجه را محاسبه کنید.

سرویسی را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد تا بعداً از پشیمانی خریدار جلوگیری کنید.

 • محدوده پروژه را تنظیم کنید

درک اندازه و مشارکت پروژه شما مهم است. آیا این یک ارتقاء مبلمان و دکور خواهد بود یا یک بازسازی کامل؟

 • جدول زمانی خود را بشناسید

مطمئن شوید که طراحانی که به آنها علاقه دارید می توانند به جدول زمانی شما متعهد باشند تا کمترین میزان ممکن بر تجارت شما تأثیر بگذارد.

ویژگی‌های طراحی معماری داخلی اداری

بهترین طراحی داخلی اداری همان طراحی است که برای سازمان شما مناسب است. پیدا کردن روندهایی که مدهای گذرا و طراحی همیشه سبز را متعادل می کنند، می تواند چالش برانگیز باشد. ما اینجا هستیم تا با این راهنمایی‌ها، به طراحی داخلی دفتر کار شما کمک کنیم.

1) طراحی فضاهای کاری مشترک

طراحی عالی فضای مشترک اداری مانند اتاق‌های استراحت، آشپزخانه، مناطق کار باز و موارد دیگر نشان می دهد که شرکت شما چگونه تجارت می کند و تیم شما برای رسیدن به اهداف خود به چه چیزهایی نیاز دارند. این فضاهای مشترک انعطاف‌پذیر، خودانگیختگی و همکاری را تسهیل می‌کنند

2) تعیین فضا با رنگ

به طور استراتژیک در مورد رنگ و نحوه تأثیرگذاری بر تیم خود فکر کنید. رنگ‌های پررنگ‌تر ممکن است هیجان را القا کنند، در حالی که رنگ‌های آرام‌تر ممکن است محیطی آرام‌تر ایجاد کنند. این به نفع شماست که رنگ‌هایی را انتخاب کنید که با رنگ‌ها و مأموریت برند شرکت شما همخوانی داشته باشد.

3) استفاده از نقاشی‌های دیواری و گرافیک‌های محیطی

هیچ کس نمی خواهد به دیوارهای خسته کننده نگاه کند. فضای دیوار فرصتی عالی برای نشان دادن اینکه شرکت شما و کارمندانش به چه چیزی اعتقاد دارید ارائه می دهد. برای مثال، یک نقاشی دیواری می تواند زیبایی طبیعی منطقه شما را به فرهنگ شرکت شما گره بزند.

4) کیفیت صدا و پوشش صدا را در نظر بگیرید

طیف گسترده ای از محصولات وجود دارد، از پانل های ساده رنگی گرفته تا عناصر معماری زیبا که صدا را پوشانده یا تضعیف می کنند تا فضایی آرام و سازنده برای تیم های شما ایجاد کنند تا استراحت کنند و روی کار خود تمرکز کنند.

5) از نور طبیعی استفاده کنید

ما می دانیم که استفاده از نور طبیعی همیشه امکان پذیر نیست. مطالعات نشان می‌دهد که نور طبیعی در محیط کار باعث می‌شود کارکنان احساس آرامش و مثبت‌تری داشته باشند و بهره‌وری را افزایش دهد.

6) از عناصر طبیعی استفاده کنید

افزودن عناصر طبیعی به دفتر کار به نیروی کار شما کمک می‌کند تا با دنیایی فراتر از دفتر کار ارتباط برقرار کنند. ادغام گل‌ها، آبنما وهمچنین استفاده از مواد طبیعی مانند چوب، آجر و سنگ در معماری می‌تواند روحیه را بهبود بخشد.

7) پلان‌های طبقه باز

هنگام طراحی یک فضای اداری مدرن، طرح های طبقه باز گسترده یک موضوع رایج است. به پیکربندی مجدد فضاهای کاری فکر کنید که به طور یکپارچه تغییر می‌کنند تا به کارمندان اجازه دهند محیطی را متناسب با نوع فعالیت خود انتخاب کنند.

8) فضاهای کاری سیال

گاهی اوقات یک فضای اداری بلااستفاده می‌ماند زیرا هیچ کس نمی داند چگونه از آن استفاده کند. دانستن نحوه عملکرد فضای شما می تواند به شما در انتخاب طراحی مناسب در اولین بار کمک کند. نواحی فضای کاری سیال معمولاً از کار و معاشرت پشتیبانی می کنند.

9) درهای کشویی

درهای کشویی یک راه عالی برای ایجاد انتقال بین مناطق عمومی و خصوصی بدون اشغال فضای زیاد است. گزینه های زیادی برای متریال، اندازه و سخت افزار/عملکرد وجود دارد، از نصب های نیمه دائمی گرفته تا سبک های درب انبار روستایی.

تفاوت دفتر کار سنتی و مدرن

تفاوت دفتر کار مدرن با دفتر سنتی چیست؟

طراحی معماری داخلی اداری سنتی معمولا ترکیبی از ویژگی‌های هستند:

 • مناطق کاری اختصاص داده شده (اتاق یا دفتر خصوصی)
 • دیوارهای جداکننده زیاد
 • رنگ های تیره و تار
 • مبلمان اداری ساده
 • دکوراسیون اداری منسوخ شده (تصویر یک نقاشی با یک قایق روی آن)
 • بدون فضاهای تفریحی یا استراحت
 • حداقل پنجره و نور طبیعی

طراحی معماری داخلی اداری مدرن معمولا ترکیبی از ویژگی‌های هستند:

 • فضاهای کاری متنوع (فضاهای کار مشترک، “میزهای گرم”)
 • استفاده از روانشناسی رنگ
 • عناصر طبیعی و سازگار با محیط زیست
 • مبلمان ارگونومیک
 • فناوری یکپارچه
 • دکور مدرن (مانند نورپردازی‌های هنرمندانه یا دیوارپوش های جذاب)
 • فضاهای تفریحی و استراحت 
 • نور طبیعی زیاد
مشاوره رایگان
از طراحی دفتر کار راه اندازی کوچک گرفته تا فضای داخلی اداری، گروه فرلی دیزاین ده‌ها طراح با استعداد در سراسر کشور دارد تا بهترین خدمات طراحی داخلی اداری را ارائه دهند و با تعدادی از طرح های نوآورانه دفتر اداری در کارنامه آنها، مطمئناً پروژه خود را با طراح مناسب شروع می‌کنید. علاوه بر این، با بسته‌های طراحی با نرخ ثابت، فرلی دیزاین از مقرون به صرفه‌ترین خدمات طراحی داخلی اداری را در میان فهرست ارائه می‌کند.
[ نمونه کار ما ]

پروژه های ما را معرفی کنید

بنر شرکت پاکنام
طراحی داخلی ساختمان اداری برای افزایش بهره‌وری شرکت پاکنام
چیدمان مبلمان اداری آریا صنعت-فرلی
طراحی و ساخت ساختمان اداری – شرکت آریا صنعت
بنر دکوراسیون داخلی مدرن اداری ساختمان توان سرما
دکوراسیون داخلی مدرن اداری ساختمان توان سرما
بنر شرکت پارس نماد
پارتیشن بندی مقرون به صرفه شرکت پارس نماد