شرکت طراحی مبلمان اداری

همیشه اولین بودن دلیل بر بهترین بودن نیست بلکه آخرین بودن نشانه تکامل پیدا کردن در یک مسیر است. داشتن خلاقیت و هنر طراحی مبلمان اداری و چیدمان یک شرکت همواره نکته قابل توجهی است که برای هر شخصی قابل هضم نیست اما تیم طراحان فرلی دیزاین که از افراد خلاق و متخصص در حوزه طراحی هستند. طراحی مبلمان اداری یک نکته بسیار مهم در چهره شرکت و دفترکار شما خواهد بود. مبلمان اداری باید در عین زیبایی از راحتی و نرمی بالایی برخوردار باشد زیرا عموما محل قرارگیری این نوع مبلمان داخل اتاق مدیریت است و جلسات و قرارهای مهمی ممکن است در این مکان شکل بگیرد.
فرلی دیزاین با هدف زیبایی هر چه بیشتر فضای اداری یا تجاری شما، طراحی مبلمان اداری را در دست گرفته است تا بتواند جذابیت را برای شرکت و دفترکار شما به ارمغان بیاورد.

طراحی داخلی مبلمان
طراحی مبلمان

چرا باید به سبک طراحی مبلمان توجه کنیم؟

طراحی مبلمان اداری باید با سبک دکوراسیونی که برای دفترکار خود انتخاب کردید در تضاد نباشد تا زیبایی را برای فضای کاری شما شکل دهد در عین حال باید باعث جذب مشتریان شود. مبلمان اداری از وسایلی محسوب می‌شود که می‌تواند چهره‌ای جذاب را برای شرکت ما ایجاد کند.
روش طراحی مبلمان اداری دارای سبک خاص خود است؛ طراحان فرلی با واقع بودن بر این موضوع همواره تلاش می‌کنند تا به مشتریان خود بهترین طرح و زیباترین فضا را ارائه دهند.
دکوراسیون مبلمان اداری یکی از مهم‌ترین عوامل در جذب مشتری می‌باشد و طراحی مبلمان اداری یکی از مهم‌ترین عوامل در دکوراسیون اداری می‌باشد پس دقت در نوع و شکل مبلمان نکته خیلی مهم است که باید رعایت شود.

ویژگی‌های مبلمان اداری

عموما مبلمان اداری باید از بهترین متریال ساخته و ارگونومی مناسبی داشته باشد تا افراد در هنگام استفاده طولانی مدت از مبلمان احساس خستگی نداشته باشند. با توجه به بودجه ای که افراد دارند می توانید بهترین و مناسب ترین مبلمان اداری را انتخاب کرده و به مجموعه و محیط کاری خود شخصیت و زیبایی ببخشید.

1) سفارش سازی میزان فضای آزاد

گاهی شرکت‌ها نیاز به جابجایی فیزیکی مبلمان دارند و محیط‌های اداری با مبلمان ثابت می‌توانند این کار را بسیار دشوار کنند.

2) مبلمان اداری قابل تنظیم

به کارمندان و تیم‌های مدیریتی اجازه می‌دهد کنترل کاملی بر محیط خود داشته باشند تا بهترین حالت را برای خود تنظیم کنند.

3) استحکام مبلمان اداری

مبلمان اداری باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد چرا که از صدمات وارده در هنگام تغییر دکوراسیون دفتر کار جلوگیری کند،

مبلمان اداری به عنوان بازیگر نقش مکمل

هنگامی که طراحی کلی یک محیط اداری تقریباً تکمیل شد، زمان آن رسیده است که یکپارچه سازی مبلمان اداری در نظر گرفته شود. بسیاری از مردم متوجه نیستند که تنوع مبلمان اداری بسیار بالا است و همچنین بیش از عناصر دیگر قابلیت سفارشی سازی دارند.

مبلمان می تواند نقش های زیادی را در محیط اداری ایفا کند، اما همیشه می تواند به عنوان رابط بین افراد و فضای کاری دیده شود. برخلاف پنجره‌ها، نورپردازی و سایر جنبه‌های جانبی طراحی اداری، مبلمان چیزی است که مستقیماً لمس و تجربه می‌شود. می توان آن را به عنوان لایه‌ای بین فضای کاری و افزادی که مشغول به کار هستند، در نظر گرفت که می‌تواند به طور مستقیم بر خلق و خو، بهره وری و چشم انداز تأثیر می‌گذارد.

به این ترتیب، مهم است که طراحی مبلمان اداری با زیبایی شناسی محیط کار هماهنگ باشد و با هدف طراحی فضای کلی تضاد نداشته باشد.

دکوراسیون مبلمان اداری

رضایت مشتری

تیم فرلی همواره به دنبال جذب افراد با تجربه و زبده است تا بتواند بهترین طراحی‌ها را برای مشتریان خود انجام دهد. طراحان فرلی افرادی هستند که تسلط کامل بر نرم‌افزارهای روز دنیا مانند 3D max ، Autocad ، V-ray و دیگر نرم‌افزارهای مهندسی را دارند و می‌توانند طرح نهایی را به شما با بالاترین کیفیت و واقعی ترین چهره به نمایش بگذارند.

از عوامل مهم دربه وجود آمدن و ماندگار شدن یک شرکت دادن حس اعتماد و جلب رضایت مشتری هست، خلق فضایی آرام و زیبا، راحتی شما در دفترکار خود و احساس اعتماد بین کارفرما و شما از نکات کلیدی است.

مشاوره رایگان
فرلی دیزاین همواره حساسیت خود را برای انتخاب بهترین بودن داشته است از این رو تیم طراحان فرلی از متخصص ترین و مجرب ترین افراد که در حوزه طراحی مبلمان اداری و دکوراسیون مبلمان اداری حرفه ای هستند بهره گرفته است.
[ نمونه کار ما ]

پروژه های ما را معرفی کنید

بنر شرکت پاکنام
طراحی داخلی ساختمان اداری برای افزایش بهره‌وری شرکت پاکنام
چیدمان مبلمان اداری آریا صنعت-فرلی
طراحی و ساخت ساختمان اداری – شرکت آریا صنعت
بنر دکوراسیون داخلی مدرن اداری ساختمان توان سرما
دکوراسیون داخلی مدرن اداری ساختمان توان سرما
بنر شرکت پارس نماد
پارتیشن بندی مقرون به صرفه شرکت پارس نماد