زمان آن رسیده است که فراتر از لوگوی شرکت خود فکر کنید.

برندسازی فراتر از رنگ ها، فونت ها و لوگوهای خاص است. برندینگ دفاتر یا آفیس برندینگ نمایشی بصری از یک شرکت، فرهنگ، محصولات یا خدمات، مأموریت و ارزش‌ها و بسیاری موارد دیگر است. نام تجاری یک شرکت فقط برای بازاریابی و تبلیغات استفاده نمی شود، بلکه در فضای فیزیکی نیز استفاده می‌شود.

برندسازی دفاتر شرکتی یک راه عالی برای تشویق کارمندان به زندگی و نفس کشیدن در شرکت شما است. علاوه بر این، کار در یک فضای منحصر به فرد و پویا می تواند افزایش واقعی بهره وری داشته باشد. واقعا چه کسی در یک دفتر ساده و خسته کننده بهتر کار می کند؟

بیایید بررسی کنیم که چگونه یک رویکرد متفکرانه به برندسازی اداری می‌تواند روابط شرکت و کارمند را تقویت کند، داستان ارزش‌های سازمان شما را بیان کند، اعتماد مصرف‌کننده را برانگیزد و به نتایج ارزشمند منجر شود.

برندسازی دفتر
آفیس برندینگ

چرا آفیس برندینگ بسیار مهم است؟

برندسازی دفتر و طراحی محل کار باعث هم‌افزایی می‌شوند. یک طراحی دفتر خوب می تواند به انرژی بخشیدن و حمایت از فرهنگ شرکت کمک کند. اما یک طراحی اداری عالی فضاهایی با حس اجتماعی ایجاد می کند که باعث می شود کارمندان و مشتریان شما احساس ارزشمندی کنند. زمانی که کارمندان به ارزش های شرکت شما ایمان داشته باشند، به ماموریت شما متعهد باشند و به برند شما وفادار باشند، موفقیت به طور طبیعی، موفقیت را به دنبال خواهد داشت. برای دستیابی به این باور و تعهد، برندسازی اداری در کنار طراحی همکاری می کنند.

یک محل کار با برندینگ خوب به کارکنان کمک می کند احساس راحتی کنند، در مأموریت سرمایه گذاری کنند و برای انجام بهترین کارشان الهام بگیرند.

نحوه پیاده سازی برندسازی دفتر شرکت

از آنجایی که نام تجاری-اداری یک نمایش بصری مهم از شرکت شما است، شما می‌خواهید آن ابزار طراحی را انتخاب کنید که نشان دهنده اولویت های طراحی دفتر شما باشد. به عنوان مثال، چه چیزی در فضای فیزیکی شما منطقی تر است، یک دیوار LED یا یک نقاشی دیواری؟ آیا نیازهایی در دفتر وجود دارد که برآورده نمی شود، مانند نور طبیعی یا عناصر طراحی بیوفیلیک؟

یکی از گزینه ها استخدام یک نیروی مفهوم گرا و ایده‌گرا تا تا به شما کمک کند ایده های خود را ارتقا داده و به سوی اجرایی شدن پیش ببرید. گزینه دیگر این است که خودتان پروژه را با بررسی نام تجاری موجود در دفتر خود و ایجاد یک استراتژی جدید در داخل دفتر خود انجام دهید و همه محصولات، مواد، مبلمان و لوازم جانبی را از ابتدا تامین کنید.

چه خودتان این کار را انجام دهید یا یک تیم طراحی حرفه ای استخدام کنید، در اینجا چند راه متفکرانه برای پیاده سازی برندینگ دفاتر خود آورده شده است:

تصاویر سفارشی برای تبلیغ جشن های شرکت

وقتی تیم‌های شما به معیارهای مهمی دست می‌یابند یا معاملاتی را می‌بندند، قدردانی کنید. گرافیک SEG، چسب های شیشه‌ای و دیوارهای LED نقطه شروع عالی برای این نوع پیام رسانی هستند.

بزرگترین دارایی خود را بشناسید

علاوه بر قدردانی از دستاوردهای مرتبط با کار افراد خود، فراموش نکنید که از نیروی کار خود در سطح شخصی تری تجلیل کنید. تولد کارمندان را روی نمایشگرهای LED خود جشن بگیرید یا یک فید عکس از رویداد خیریه تیم خود ارسال کنید. یک گردش تعطیلات شرکتی با در نظر گرفتن الزامات آفیس برندینگ ایجاد کنید و مطمئن شوید که تیم شما آماده جشن گرفتن است! اگر شرکت شما کارمند نمونه را انتخاب می کند، برند اداری شما باید شامل آن باشد.

ماموریت اصلی خود را تقویت کنید

گرافیک های با فرمت بزرگ مانند گرافیک SEG، بنرها و نصب ال ای دی، می‌تواند اهداف، اولویت ها و فرهنگ شرکت شما را زنده نگه دارد. این صرفا یک شعار نیست که دیدن، سرآغاز یک باور است.

ملاحظات برندینگ دفاتر شرکتی

 • با قواعد شروع کنید

ما اغلب می بینیم که مشتریان با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و فانتزی، از کارهای اصولی جا می‌مانند، در حالی که عناصر اصلی که پایه و اساس یک محیط کاری شیک، راحت و کاربردی را تشکیل می‌دهند، از دست می دهند.

نیازهای روزمره، مانند نور کافی و صندلی های ارگونومیک، فوق العاده مهم هستند و ارزش توجه اولیه را به عنوان یک موضوع اولویت دار دارند. دلیل این امر این است که کارکنان شما استفاده بسیار بیشتری خواهند داشت. همچنین مهم است که این را در بودجه اولیه خود لحاظ کنید، بنابراین طیف وسیعی از گزینه ها برای انتخاب وجود دارد، و شما به گزینه های با کیفیت پایین محدود نمی شوید.

بزرگ‌ترین اشتباهی که می‌توانید مرتکب شوید این است که این گام‌های اولیه را جدی نگیرید، زیرا ممکن است در درازمدت دو برابر بیشتر هزینه داشته باشد. اگر تجهیزاتی را خریداری کنید که مطابق با استانداردهای استفاده روزمره نباشد، کارمندان شما از شرایط کاری ناراحت و ناراضی خواهند بود.

صندلی ارگونومیک اداری
برندسازی اداری
 • به فراتر از فضای کاری نگاه کنید

هنگامی که در مراحل اولیه یک پروژه آفیس برندینگ هستید، به راحتی می توانید محل کار را به صورت مجزا در نظر بگیرید، زیرا این مهم ترین عامل است. با این حال، ضروری است که در مورد مکمل های این فضای کاری نیز فکر کنید. آشپزخانه و ناهارخوری چطور؟ فضاهای اجتماعی؟ اتاق های ملاقات؟

زمانی که می خواهید تغییرات قابل توجهی در فضای کاری ایجاد کنید، ترکیب فضاهای اجتماعی، مناطق همکاری و اتاق‌های جلسه عناصر حیاتی هستند.

 • برندسازی داخلی و فرهنگ شرکتی را در نظر بگیرید

ثبات برند فقط برای مخاطبان خارجی شما نیست. شما قبلاً برای ایجاد صدای برندی که با مشتریانتان طنین انداز می‌شود، وقت گذاشته‌اید، بنابراین تحویل باید با هیاهوی تبلیغاتی مطابقت داشته باشد، که به همه کارمندان شما نیاز دارد تا از آن حمایت کنند.

چاپ ارزش های شرکت خود با یک لوگو و زدن آن روی دیوار کافی نیست. به راحتی می توان تمام توجه خود را بر سرنخ ها و هدایت کسب و کار جدید متمرکز کرد، اما باید به کارمندان خود تقریباً به عنوان مشتریان داخلی نگاه کنید.

در نظر بگیرید که آیا طراحی شما برندینگ دفاتر و فرهنگ سازمانی را در نظر می‌گیرد یا خیر؟ آیا برندینگ دفتر، شما را بخوبی به کارمندانتان ارائه می کند یا خیر؟

هرچه مخاطبان داخلی شما برند شما را بیشتر درک کنند و از آن استقبال کنند، می‌توانند تجربه برند شما را به طور مداوم به مشتریان ارائه دهند.

برندسازی داخلی شرکتی
آینده-را-در-نظر-بگیرید
 • آینده را در نظر بگیرید

هنگامی که پروژه برندسازی دفتر خود را شروع می کنید، بسیار مهم است که به دقت در مورد اینکه شرکت شما به کجا می‌رود فکر کنید. آیا به دنبال گسترش تیم هستید؟ یا به اتاق های جلسه بیشتری نیاز دارید؟ چطور فناوری جدید برای کار شما مفید خواهد بود؟

این باید در طول فرآیند طراحی و برنامه‌ریزی مورد توجه قرار گیرد، زیرا اگر قصد دارید در آینده نزدیک به یک دفتر مرکزی بزرگ‌تر ارتقا دهید، سرمایه‌گذاری هنگفتی برای یک دفتر به‌روز وجود ندارد. در عوض، کاری که باید انجام دهید، به حداکثر رساندن مزیت فضا برای حال و آینده است، بنابراین با رشد، می‌توانید از رشد سرمایه‌گذاری در کنار آن اطمینان حاصل کنید

 • بودجه خود را در نظر بگیرید

بسته به اهدافتان، می‌توانید کل فضای اداری خود را بازسازی کنید یا فقط روی اولویت‌ها تمرکز کنید.

همچنین باید در نظر بگیرید که بیشتر بودجه خود را در کجا خرج می کنید. اگر اصولی را که قبلاً پوشش داده‌ایم نادیده گرفته باشید، سرمایه‌گذاری در فناوری برتر هیچ فایده‌ای ندارد.

هزینه برندینگ
دکوراسیون برندینگ
 • دکوراسیون اداری زیبا

راه‌های متعددی وجود دارد که می‌توانید به دفتر خود رنگی از شخصیت اضافه کنید تا آن را به بهترین فضا برای آفیس برندینگ تبدیل کنید. به اضافه کردن نکات منحصر به فرد، مبلمان عجیب و غریب یا هنر دیواری الهام‌بخش فکر کنید.

می‌توانید طراحی مدرن را با شکوفایی‌های سنتی ترکیب کنید، مانند اضافه کردن یک یخچال کوچک به اتاق کارکنان یا افزودن فضای سبز در اطراف دفتر. شما می‌توانید روی موارد زیر تمرکز کنید:

 • مبلمان
 • تجهیزات جانبی
 • هنر دیوار
 • رنگ و کاغذ دیواری
 • وسایل روشنایی
 • کفپوش

فرم درخواست خدمات برندینگ

Furli-Logo-50-200
مشاوره رایگان
در این بخش، موضوعاتی مانند برندسازی اداری، آفیس برندینگ، برندینگ دفاتر شرکتی، نوسازی دفتر، شناخت برند و شادی کارکنان را پوشش داده ایم، اگر در مورد هر یک از آنها سؤالی دارید، یا می خواهید برندینگ دفتر خود را از امروز شروع کنید، پس چرا امروز با ما تماس نگیرید؟